Location selector
www.adevinta.com
Location selector Location selector
  • twitter
  • linkedin
  • facebook
  • email

Company Description

Ma az Adevinta Hungary és csapata tudhatja magáénak Magyarország piacvezető apróhirdetési és járműhirdetési oldalait, a Jófogást és a Használtautó.hu-t, valamint az Autónavigátor hazánk meghatározó autós tartalmi magazinja. Oldalaink sikere és jövője a velünk dolgozókban rejlik, ezért sok időt és energiát fektetünk saját magunk és közösségünk fejlesztésébe. Csatlakozz hozzánk a következő pozícióba!

Job Description

Szívesen dolgoznál 2021 egyik legszerethetőbb munkahelyén? Sokat mosolyogsz és tudsz egyszerre több dologra figyelni? Reméljük, nem okoz problémát, hogy a szerződésed 1-1,5 évre fog szólni, de utána sem engedünk el, reméljük, lesz számodra megfelelő és nyitott pozíció.

Ha a fentiek igazak rád, jó hírünk van, mert téged keresünk a Jófogás | Használtautó.hu szupercsapatába!

Érdekes feladatokat fogsz kapni:

  • Recepciós teendők ellátása, bejövő vendégek fogadása.
  • Az iroda és a cég működésével kapcsolatos adminisztrációs tevékenység ellátása.
  • Irodaszerek és irodai berendezések, reprezentációs és jóléti termékek beszerzése.
  • Postai, banki, futárszolgálati ügyintézés, kapcsolattartás.
  • Munkatársak külföldi utazásának támogatása, szervezése.
  • Céges rendezvények általános szervezési feladataiban való részvétel.
  • Kapcsolattartás és általános ügyintézés a bérelt irodával kapcsolatban.
  • Autóflotta teljes körű kezelése, ügyintézések szervezése.
  • Kapcsolattartás egyéb irodai, személyzeti szolgáltatókkal, partnerekkel.
  • Céges szállítói szerződések nyilvántartása, kezelése.
  • Vállalati mobiltelefon flotta ügyintézése.

Qualifications

Néhány dolgot kérünk csak cserébe:

  • Fontos, hogy legyen már érettségid és beszélj angolul.
  • Legyen 1-2 év releváns tapasztalatod.
  • Légy proaktív és kedves, vedd észre, ha valakinek segíteni kell, és a megoldhatatlan kérésekben lásd meg a kihívást.
  • Magabiztosan tudd kezelni a számítógépet.
  • Az önéletrajzodban azt az arcodat szeretnénk látni, amelyikkel minden nap találkozni fogunk, értékeljük a szelfiket is, de azt majd egy közös buliban inkább.

Additional Information

Munkádért cserébe a mi juttatásaink:

  • Természetesen a csomag tartalmaz alapbért, éves bónuszt, cafetériát és rengeteg béren kívüli juttatást.
  • Hűségprogramunkon belül további lehetőségek: AYCM kártya, angol nyelvi képzés, tréningeken, konferenciákon, workshopokon való részvételi lehetőség.
  • Békeidőkben Travel Grant programunkkal félévente megpályázhatsz külföldi ösztöndíjat, mellyel 15 Adevinta országba ellátogathatsz akár több hétre is.
  • Ami mindig a rendelkezésünkre áll az irodában: óriási gyümölcshűtő, kávé, tea, kóla, PlayStation, Nintendo, pingpong, darts, babzsákfotelek.
  • Ezen felül rengeteg programmal, társadalmi felelősségvállalással, tematikus hónapokkal, sütinapokkal, 3 napos csapatépítővel dobjuk fel az amúgy sem szürke hétköznapokat.
  • Említettük már, hogy az irodánk egy menő, 13. kerületi, díjnyertes szakmai műhely?
  • Csapatunk egyszerre profi, fiatalos, lendületes és sokszínű, köztünk biztos megtalálod a helyed, hiszen sok minden érdekel bennünket.
  • Nálunk nincs túlóra, munka után koncentrálj magadra,lehetőleg kapcsolódj ki és pihenj is.
  • Nálunk egy jól kidolgozott betanítási folyamatra számíthatsz, későbbi munkádra folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni.
  • Non plusz ultra, hogy kutyabarátak vagyunk, hozd be kedvenced vagy játssz a többiekével.
  • Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz vagy a szurkolói klubunkhoz, ha más területen vagy otthon, akkor van borklubunk is :)

Várjuk jelentkezésed, jó helyed lesz nálunk!

Video