Location selector
www.adevinta.com
Location selector Location selector
  • twitter
  • linkedin
  • facebook
  • email

Job Description

Ma az Adevinta Hungary és csapata tudhatja magáénak Magyarország piacvezető apróhirdetési és járműhirdetési oldalait, a Jófogást és a Használtautó.hu-t, valamint az Autónavigátor hazánk meghatározó autós tartalmi magazinja. Oldalaink sikere és jövője a velünk dolgozókban rejlik, ezért sok időt és energiát fektetünk saját magunk és közösségünk fejlesztésébe. Csatlakozz hozzánk a következő pozícióba!

Qualifications

Ha érdekel a Jófogás és a Használtautó.hu termékfejlesztésének adatalapú támogatása és az online állandóan változó világa, akkor ezt a pozíciót neked találtuk ki. Szakmai műhelyünkben végtelen információ áll rendelkezésünkre, hogy vizsgáljuk a legérdekesebb folyamatokat.

Ha jól hangzik a dolog, és otthon vagy az adatok világában, akkor olvass tovább!

 Téged keresünk, ha…

  • legalább 2 évet dolgoztál már SQL-lel (PostgreSQL, MySQL).
  • van tapasztalatod adatvizualizációs eszközökkel (Tableau).
  • folyamatközpontú gondolkodás és proaktivitás jellemez.

Ami a feladatod lesz, ha együtt dolgozunk majd:

  • Elemzések készítése adatbázisból és webanalitikai rendszerekből.
  • Projektek és új funkciók implementálásának nyomon követése.
  • Döntéstámogatásban való részvétel.
  • Önálló ötletek, business insight-ok szállítása.
  • Résztvétel adattárház kiépítésben.

Company Description

Mit is várunk tőled?

  • Hasonló munkakörben legyen 2 év tapasztalatod.
  • Legyen analitikus, adatorientált gondolkodásod.
  • Rendelkezz webanalitikai ismeretekkel.
  • Beszélj és írj angolul legalább középfokon.

Nagy előnyt jelent, ha…

  • ismered a Scala és Python nyelvet és tudsz bennük lekérdezést írni.
  • ismered és tudod is használni a következőket: Jira, GitHub, Confluence.
  • használtál már AWS S3 szervert.

Additional Information

Munkádért cserébe a mi juttatásaink:

  • Természetesen a csomag tartalmaz alapbért, éves bónuszt, cafetériát és rengeteg béren kívüli juttatást.
  • Hűségprogramunkon belül további lehetőségek: AYCM kártya, angol nyelvi képzés, tréningeken, konferenciákon, workshopokon való részvételi lehetőség.
  • Békeidőkben Travel Grant programunkkal félévente megpályázhatsz külföldi ösztöndíjat, mellyel 15 Adevinta országba ellátogathatsz akár több hétre is.
  • Ami mindig a rendelkezésünkre áll az irodában: óriási gyümölcshűtő, kávé, tea, kóla, PlayStation, Nintendo, pingpong, csocsó, darts, babzsákfotelek.
  • Ezen felül rengeteg programmal, társadalmi felelősségvállalással, tematikus hónapokkal, sütinapokkal, 3 napos csapatépítővel dobjuk fel az amúgy sem szürke hétköznapokat.
  • Említettük már, hogy az irodánk egy menő, 13. kerületi, díjnyertes szakmai műhely?
  • Csapatunk egyszerre profi, fiatalos, lendületes és sokszínű, köztünk biztos megtalálod a helyed, hiszen sok minden érdekel bennünket.
  • Nálunk nincs túlóra, munka után koncentrálj magadra,lehetőleg kapcsolódj ki és pihenj is.
  • Nálunk egy jól kidolgozott betanítási folyamatra számíthatsz, későbbi munkádra folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni.
  • Non plusz ultra, hogy kutyabarátak vagyunk, hozd be kedvenced vagy játssz a többiekével.
  • Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz vagy a szurkolói klubunkhoz, ha más területen vagy otthon, akkor van borklubunk is :)

Várjuk jelentkezésed, jó helyed lesz nálunk!

Video